KLİMA SERVİSİ

KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM

KLİMA SÖKME TAKMA

KLİMA MONTAJI

Kocaeli – İzmit Sakarya – Adapazarı Klima Bakım Hizmeti

Sağlığınızı Klima Bakımıyla Koruyun.

Kocaeli, İzmit, Sakarya, Adapazarı klima bakımı ,Klimalarımız yazın yoğun sıcak ve nemli ortamlarda serinletmek için, kışın ise soğuk havalarda ortam sıcaklığını dengelemek ve vücudumuzu sıcak tutmak için kullanmaktayız. İklimlendirilme  istenilen mekanlar için farklı hava şartlarında çalışması gerekmektedir. Klima bakımları yılda bir kez mutlaka yaptırılmalıdır. Klima bakım servis hizmetlerimiz, olması gereken periyodik bakımlar ile klimanız için performanslı sonuçlar vermektedir.

Bakımları zamanında  yapılmayan klimalarda, sıcak ve soğuk hava transferi yapan yüzlerde oluşan toz parçacıkları sebebiyle kirlenmelere neden olur. Bu tozlanma ve kirlilik sebebiyle verimlilik azalır ve klima çalışma performansında düşme yaşanır. Klima bakımları, klimaların iyi performansla çalışmalarına ve daha düşük enerji harcaması için çok önemlidir. Düşük enerji harcaması ile çalışan cihazlar, ay sonlarında gelen elektrik faturalarını düşürecek şekilde etkili olmaktadır. Klima filtrelerinde barınacak olan zararlı bakteriler, klimanın çalıştığı ortamlarda çeşitli solunum rahatsızlıklarına ve rahatsız edici kötü koyuya sebep olmaktadır.

Garantili Klima Bakım Hizmeti

Kocaeli klima bakım hizmetlerimiz alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Klima bakımları firmamızın garantisindedir.

Klima Servis ve Bakımı Neden Gereklidir ?

 • Bakteri ve kötü kokuları engellemek ve sağlıklı bir ortam için
 • Klimanızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak için
 • Enerji tasarrufu sağlamak, yüksek faturaları engellemek için
 • Yaz ve kış dönemlerinde cihazınızı verimli kullanabilmek için gereklidir.

Kocaeli,İzmit, Sakarya, Adapazarı Klima Bakımı nda  Yaptıklarımız

 • Klima gazının basınç değerlerinin kontrolü
 • Elektrik kabloları, iletişim kablo bağlantıları, fan elektrik bağlantı kablosu, fan mekanik kablolarının ve kompresörlerin bağlantılarının kontrolü
 • Klima fan pervanelerinin temizliğinin yapılması
 • Cihaz içinin açılması filtre temizliğinin yapılması
 • Isı değiştiricilerinin temizliğinin yapılması
 • Gaz kaçakğı kontrolleri yapılır ve kaçak varsa gerekli ekipmanlar ile giderilmesi sağlanır.
 • Dış yüzeylerin temizliğinin yapılması
 • Isı değiştiricilerin parça temizliğinin yapılması
 • Gaz kaçak kontrollerinin yapılması
 • Basınç sensörlerinin elektriksel bağlantılarının dışında diğer detaylı elektrik kabloları kontrol işlemlerinin yapılması.

Kocaeli, İzmit, Sakarya, Adapazarı klima bakımı yapmak klimaların verimli ve sorunsuz çalışması için önem taşımaktadır, klima bakımını yaptırmazsak klimalarımız gereğinden fazla elektrik harcayabilmektedir. Yukarıda anlattığımız klima bakımları düzenli olarak yapılmazsa klimalarımızda istenmeyen bazı sorunlar yaşanabilir, bu sorunlar, klimanın bakımının doğru ve düzenli yapılmadığı için klimanın verimi düşebilir kışın daha az ısıtabilir, yazın ise daha az soğuk hava üretir.

Kocaeli, İzmit, Sakarya, Adapazarı Klima Bakımında Uzman Servis

Klima bakımı yapmak için uzman bir servisten destek almak gerekir.Klimaya kendimiz evde bakımını yapmak istersek, klimaya zarar verebiliriz. Klimamız bozulabilir, bunun için klima servis ve bakımında uzman kişilerden yardım destek almalıyız.

Klimalarımızın bakımını yaz aylarının başlarında ve kış aylarının başlarında yaptırabiliriz. Yaz ya da kış mevsimleri başlamadan klima bakımımızı yaptırırsak sıcak ya da soğuk havalarda sorun yaşamadan rahat ve konforlu bir şekilde klimalarımızı kullanabiliriz. Klima bakımlarını yaptırmak için mutlaka klima servislerinden yararlanmalıyız, klimalarımızın marka ve modellerine göre periyodik olarak bakımı yapılmaktadır.

 

Klima bakımları her marka ve model klimaya göre değişiklik göstermektedir.

Klimalarımızda kirlenme, tozlanma ve tıkanma gibi olaylar yaşanmaktadır, bu durumlarda klima bakımı yapmak, kirlerin tozların temizlenmesi ve klimanın daha iyi performansla çalışmasına yardımcı olacaktır. Tüm marka ve model klimalara teknik olarak servis vermekteyiz. Klimanızın sağlıklı olarak çalışması için klima bakımında güvenli bir firmayı tercih etmeniz büyük bir etken olacaktır.

Klima Filitrelerinizi Mutlaka Temizleyin!

Klimaların bakımında, klima filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir.

Klima filtrelerinizi evde ve ofiste kendiniz rahatlıkla temizleyebilirsiniz, filtre temizliğinde dikkat edilmesi gereken nokta  temizlik yaparken herhangi bir deterjanla ya da temizlik malzemesi kullanmayarak ve saf su kullanarak yıkamak olacaktır.

Ben Powers Womens Jersey